19 دی

طراحی سایت دانشگاه علمی کاربردی واحد 13

امتیاز دهی
(0 رای)

وبسایت دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 به منظور اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های این مجموعه به دانشجویان محترم و همچنین تغییر سیستم اتوماسیون دانشگاه به صورت الکترونیک و ارتباطات آنلاین در واحد دانشگاهی طراحی و پیاده سازی شده است

لازم به ذکر است، طراحی سایت دانشگاهی، یکی از خدمات ویژه و مهم شرکت آشیانه پارس میباشد که مورد توجه بزرگان این حوزه قرار گرفته است.

در این وبسایت سعی شده تا کلیه امور مربوط به دبیرخانه دانشگاه و همچنین فعالیت های دانشجویی به صورت کامل در فضای آنلاین و در بستر وبسایت دانشگاه انجامی گیرد.
به همین منظور فضای انجمن علمی و هماورد مهارتی به صورتی پیاده سازی و اجرا شده است که کلیه محتوا و مدیریت آن به دست خود دانشجویان و اساتید قرار گرفته است و ارزیابی کلیه فعالیت ها در پایان ترم توسط مدیریت مجموعه صورت میپذیرد.

شرکت 
آشیانه پارس، آنالیز محتوای این سایت را با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با محصولات و فعالیت های این وبسایت بر اساس قوانین سئو انجام داده است که در کنار برنامه نویسی و بهینه سازی اطلاعات و کد نویسی بهینه و طرح های زیبای گرافیکی، زمینه حضور موفق این وب سایت را در محیط اینترنت فراهم نموده است.

  • آنالیز کلمات کلیدی
  • آنالیز وب سایت
  • تدوین متون وب سایت
  • طراحی سایت
  • بهینه سازی سایت
  • نصب پکیج آماری گوگل


آدرس سایت: http://uast13.ir

آشیانه پارس

آشیانه پارس

تجربه چندین ساله ما در زمینه طراحی سایت، اطمینانی است برای شما تا پروژه های طراحی وبسایت و گرافیک خود را به ما بسپارید.
ما با در اختیار داشتن برترین متخصصین طراحی سایت ، بهینه سازی وب و گرافیک، مقدمات پیشرفت شما را در اینترت فراهم میسازیم.
با اطمینان به ما بپیوندید ...

E-mail: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

آخرین پروژه های آشیانه پارس

بالای صفحه