02 تیر

کتاب آموزشهای گوگل برای وبمستر ها (1)

امتیاز دهی
(2 رای)
با سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی

و اما از امروز با همت وبسایت سئو موز کتابی مربوط به کلیه مقدمات و کارهایی که یک وبمستر باید بداند و باید روی وبسایت خود اعمال کنید را منتشر خواهیم کرد.
گوگل روز به روز در حال بزرگ تر شدن است و با بزرگ تر شدن گوگل، نياز كاربران و به خصوص وبمستر ها به اين شركت بيشتر مي شود.


بيش از 60 درصد بازديد وبسايت ها از طريق موتورهاي جستجو مي باشد و به راحتي مي توان گفت بيش از نيمي از آن را گوگل به خود اختصاص داده است. در حال حاضر گوگل بيش از 80 درصد جستجوي كل كاربران دنياي مجازي را به خود اختصاص داده است و اين آمار در ماه هاي اخير با رشد رو به رو بوده است در حالي كه بسياري بر اين باور بودند اين آمار دچار افت خواهد شد.

موارد مذكور و دلايل ديگر همه و همه بر اهميت گوگل مي افزايند. از طرف ديگر نياز و اهميت اين موتور جسجتو از ديدگاه مديران وبسايت ها نيز پنهان نيست.

اتفاقات و بروزرساني هاي گوناگون گوگل، بسياري از وبمستر ها را نا اميد و بسياري را شوك زده كرد. اتفاقاتي درون گوگل رخ دادند كه كمتر كسي تصور مي كرد شايد روزي گوگل دست به انجام آن ها بزند.
در طول اين تغييرات و به روز رساني ها هميشه يك نكته بدون تغيير باقي مي ماند (و گوگل بر آن پافشاري مي كرد) و آن هم بخش راهنمايي وبمستر ها بود.

گوگل در تمامي بروزرساني هاي خود اين را متذكر مي شد كه وبمسترها براي در امان ماندن از خطرهاي اين آپديت ها بايد قوانين ذكر شده در اين آموزش ها را پيروي كنند.

با توجه به اينكه تعدادي از وبمسترها شايد وقت و حوصله مطالعه متون را به انگليسي نداشته باشند تصميم بر آن گرفته شد كه اين متون را به فارسي ترجمه كرده و به نوعي آموزش ها و نكات گوگل را براي وبمسترهاي فارسي زبان بومي سازي كنيم.


و كتابي پیش رو دارید، بومي سازي شده ي مجموعه هاي Webmaster Tools Help  و  Webmaster Guidelines  است. دو نمونه از بهترين و كامل ترين منابع آموزش گوگل كه در اختيار وبمستر ها قرار گرفته است.
بهترين مطالبي كه در سايت هاي فارسي زبان در خصوص موضوعات مورد بحث موجود است، در بخش منابع معرفي شده اند.

و در پايان از شما مي خواهيم كه براي بهبود اين فايل هاي آموزشي با ما در ارتباط باشيد. نظرات و پيشنهادات خود را ما در ميان بگذاريد تا ما بتوانيم بهترين را براي شما آماده كنيم.

دانلود کتاب

 دانلود کتاب آموزشهای گوگل برای وبمستر ها

 حجم فایل : 2 مگابایت

آشیانه پارس

آشیانه پارس

تجربه چندین ساله ما در زمینه طراحی سایت، اطمینانی است برای شما تا پروژه های طراحی وبسایت و گرافیک خود را به ما بسپارید.
ما با در اختیار داشتن برترین متخصصین طراحی سایت ، بهینه سازی وب و گرافیک، مقدمات پیشرفت شما را در اینترت فراهم میسازیم.
با اطمینان به ما بپیوندید ...

E-mail: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

آخرین پروژه های آشیانه پارس

موارد مرتبط

بالای صفحه